• شنبه تا پنج شنبه - 8.00 - 20.00
  • فارس - شیراز - بلوار رحمت - نرسیده به سفیر جنوبی جنب نان فانتزی
  • 07138353122

درباره ما

خوش آمدید به شرکت اجاره رضوی

مجموعه رضوی با چندین سال سابقه تخصصی در این صنعت توانسته با رضایت مندی مشتریان عزیز، فعالیت خود را ادامه و خدمات رنت خودرو را در شیراز عزیزمان گسترش دهد .
از افتخارات متعدد این مجموعه می توان به همکاری با ارگان های دولتی و خصوصی اشاره کرد که شامل اجاره خودروهای تشریفاتی دولتی برای سیاستمداران و مهمانان ویژه خارجی با قیمت های مناسب و خدمات دهی با کیفیت بسیار مطلوب می باشد. همکاری با این مجموعه می تواند برایتان بسیار متفاوت باشد . این مجموعه توسط جناب سید محمود رضوی مدیریت می شود.

هدف ما . . .

هدف مجموعه اجاره خودرو رضوی توسعه صنعت حمل و نقل مسافر (اجاره خودرو، تأمین وسیله نقلیه و کرایه اتومبیل) در بخش هایی نظیر حمل و نقل گردشگری (تورهای ورودی، خروجی و داخلی)، انتقال پایانه ها (فرودگاهی، بنادر دریایی، ایستگاه های راه آهن و ترمینال های مسافربری) ایاب و ذهاب درون شهری (سازمان ها، ارگان ها، نهادها، موسسات، وزارت خانه ها، ادارات، شرکت های دولتی و غیر دولتی، کارخانجات، بانک ها، بیمارستان ها، دانشگاه ها و مدارس)، دربستی بین شهری و تأمین خودروی تشریفات جهت سمینارها، کنفرانس ها، همایش ها، اجلاس ها، کنگره ها، نمایشگاه ها، مجالس عروسی، مراسم ترحیم، جشن ها و میهمانی ها و همچنین اجاره انواع خودروی سواری بدون راننده می باشد.

جابجائی مسافر در حوزه های حمل و نقل گردشگری، ایاب و ذهاب درون شهری و برون شهری، اجاره خوردوهای سواری با راننده و بدون راننده، تأمین و کرایه وسایل نقلیه گروهی جهت مسافربری بین شهری و خدمات تأمین اتومبیل های تشریفاتی جهت مراسم و مجالس با انواع اتوبوس، میدل باس، مینی بوس، ون و سواری از مهمترین فعالیت های این شرکت می باشد.

آلبــــــوم تصــــــاویر

دوستان ما در شرکت اجاره خودرو رضوی

تشریفات فتحی
بلوار زند
هــتل شــیراز
دروازه قرآن
تشریفات دکوهک
دکوهک
هــتل پـــارس
بلوار زند
هــتل چــمران
بلوار چمران
گل ساق دوش
فلکه سنگی
در دفتر فعلی کلاس انتخابی وجود ندارد. لطفاً کلاس دیگری انتخاب کنید!